Hakim ve Savcılar Veda Yemeği

Adliyemizden Tayin ile Ayrılan Hakim ve Savcılara Düzenlenen Veda Yemeğinde Adliyemiz Hakim ve Savcıları Bir Araya Geldi.

03/07/2017 tarihli HSK Kararı ile Adliyemizde görev yapmakta iken başka yerlere atanmış olan Cumhuriyet Başsavcımız, Adalet Komisyonu Başkanımız ve Cumhuriyet Savcılarımız için 02/07/2017 tarihinde Seyaben Resort Otelde veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine aynı kararname ile Adliyemize atanan ve göreve başlayan Cumhuriyet Başsavcımız Hüseyin Gümüş ve Adalet Komisyon Başkanı Ömer Karagöl ile Sakarya Adliyesi Başsavcılığına atanan Lütfi Dursun, İstanbul Adliyesi Ağır Ceza Başkanlığına atanan Abdullah Özer, Kandıra Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Cumhuriyet Savcımız Hacı Hüseyin Daşdemir, İstanbul Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcılarımız, İdris Gültekin, Kerem Yılmaz ve Merve Yılmaz ile Silivri Adliyesi Hakim ve Savcıları katıldı.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Lütfi Dursun' a Silivri Adliyesi Başsavcımız Hüseyin Gümüş, İstanbul Adliyesi Ağır Ceza Başkanlığına atanan Abdullah Özer'e Komisyon Başkanımız Ömer KARAGÖL plaket takdim ederek yeni görev yerlerinde başarılar dilediler.

Kandıra Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hacı Hüseyin Daşdemir'e ve İstanbul Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcılarımız Kerem Yılmaz, Merve Yılmaz ve İdris Gültekin'e plaketlerini halen görevde olan Hakim ve Savcılarımız takdim ederek, yeni görev yerlerinde başarılar dilediler.

Silivri Adalet Sarayı Görseller
Silivri Adalet Sarayı Görseller
Silivri Adalet Sarayı Görseller
Silivri Adalet Sarayı Görseller